رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رزمایش بزرگ پدافند غیرعامل در قزوین برگزار می‌شود


16 مهر, 1398 - 09:53 -- روابط عمومی2
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری قزوین :

رزمایش بزرگ پدافند غیرعامل در قزوین برگزار می‌شود

مدیر کل پدافند غیر عامل استان گفت:رزمایش بزرگ و مشترک پدافند غیرعامل با حضور نیروهای نظامی و دستگاه‌های اجرایی در استان برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدیر کل پدافند غیر عامل و دبیر شورای پدافند غیر عامل استان در جلسه کارگروه ساماندهی و مشارکت مردمی که در مقر فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) استان برگزار شد، گفت: با توجه به تغییر و تحولات منطقه و همچنین تجاوزات و تخلفات بیگانگان در خلیج فارس که منجر به عکس العمل منطقی و حساب شده نیروهای مسلح شد، همچنین تهدیدات جنگ نرم و سایبری آمریکا و متحدانش، باید تمام اقدامات پیش گیرنده انجام شود و آمادگی کافی در خصوص هرگونه تهدید وجود داشته باشد.
افشار ضمن تقدیر از زحمات و قاطعیت نیروهای مسلح که باعث بازدارندگی در حریم کشور می‌شود، اعلام کرد: در این راستا رزمایش‌های مشترک با شرکت تمامی دستگاه‌های اجرایی، نظامی، انتظامی و امدادرسان به جهت افزایش آمادگی در هفته پدافند غیرعامل برگزار خواهد شد.
این مقام مسئول افزود: در کنار برنامه‌های گسترده هفته پدافند غیر عامل، برگزاری ۱۲ رزمایش در حوزه پدافند غیر عامل دانش آموزی و یک رزمایش در حوزه کارخانجات صنعتی در هفته پدافند غیرعامل برنامه ریزی شده است.
هفته پدافند غیرعامل از هشتم تا ۱۴ آبان ماه برگزار می‌شود.