رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جایگاه شهرستان ها، در سند پدافند غیرعامل استان مشخص شده است


13 مرداد, 1398 - 14:13 -- روابط عمومی2
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری قزوین :

جایگاه شهرستان ها، در سند پدافند غیرعامل استان مشخص شده است

مدیرکل و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان بیان داشت: در سند پدافند غیرعامل استان جایگاه شهرستان ها با توجه به ابعاد مختلف مشخص شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمد افشار مدیرکل و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان آوج در خصوص سند پدافندغیرعامل استان گفت:در سند پدافند غیرعامل استان جایگاه شهرستان ها با توجه به ابعاد مختلف اجتماعی، جغرافیایی، سیاسی، فرهنگی و ... تهیه شده است و باتوجه به اهمیت و جایگاه پدافند غیرعامل به تمام ابعاد و زوایای آن توجه نمود.
افشار در ادامه گفت: شهرستان آوج در بخش کشاورزی و دامداری از ظرفیت بالایی برخوردار است و عمده ترین کشت این شهرستان گندم می باشد، که باید این محصول مهم از تهدیدات که در معرض آن قرار دارد، در امان بماند که کشت نایلونی یک تهدید جدی در مورد این محصول است.
وى همچنین در ادامه افزود: اولویت اصلی درتمام مراحل، مردم اند و حفظ دارایی های شهرستان و صیانت از جان مردم و حفاظت از منابع انسانی بسیار مهم و یکی از اولویت های اصلی پدافند غیرعامل می باشد.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: حوزه پدافند غیرعامل بسیار وسیع می باشد که لازمه رسیدن به اهداف پدافند غیر عامل اهمیت دادن به این حوزه می باشد، که در این شهرستان در بخش پدافند غیرعامل نیاز توجه و اهمیت بیشتری است.