رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زنگ پدافند غیر عامل در شهرستان البرز به صدا درآمد


9 آبان, 1397 - 12:33 -- اداره کل روابط عمومی
توسط مدیرکل پدافند غیرعامل استان:

زنگ پدافند غیر عامل در شهرستان البرز به صدا درآمد

توسط محمد افشار مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری قزوین و همزمان با سراسر استان،زنگ پدافند غیر عامل در مدارس شهرستان البرز به صدا درآمد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

دومین روز هفته پدافند غیر عامل با شعار؛حفظ سرمایه¬های ملی در برابر تهدیدات با خودباوری و اقتدار ملی، در دبیرستان شهید مصلی¬نژاد شهرستان البرز آغاز شد.
زنگ پدافند غیر عامل، امروز و در دومین روز هفته پدافند غیر عامل توسط افشار مدیرکل پدافند غیر عامل استان و با حضور جمعی از مسئولین و مدیران استانی در دبیرستان شهید مصلی¬نژاد شهرستان البرز هم¬زمان با اکثر مدارس استان قزوین، نواخته شد.
در این مراسم که با حضور افشار مدیرکل پدافند غیر عامل استان و دبیر شورای پدافند استان، سمیعی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان، سرهنگ طاهرخانی فرمانده سپاه امام رضا¬(ع)، و دیگر مدیران و مسئولین دستگاه¬های اجرایی برگزار شد، محمد افشار به تشریح اهمیت پدافند غیر عامل در زندگی و امور جاری، و تهدیدات سایبری که دانش¬آموزان را در معرض خطر قرار می دهد، پرداخت.
این مراسم که با برگزاری برنامه¬های مختلف و متنوع همراه بود، با بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیر عامل دانش-آموزان این دبیرستان و انجام مانور هلال احمر به پایان رسید.